Dijital Akademi Yayınlarına Neden Üye Olmalıyım ?

Dijital Akademi Yayınlarına Neden Üye Olmalıyım ?

İnternette kişilerin içeriğe ulaşabilmesi için eğitim dokümanı içeren birçok e-kütüphane bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok arama motorunda sınırsız bilgi var. Ancak nasıl arama yapıldığı çok önemli. Bireysel öğrenme sürecinde öğrencinin dokümanlar ve kavramlar arasında kaybolduğu görülmektedir. Kullanıcıların, hangi kavramı, hangi doküman içinde ve hangi sırada öğrenmeleri gerektiği en önemli sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dinamik Eğitim Modeli interaktif, öğreten ve öğrenen merkezli eğitim programı kapsamında yapılandırıcı öğrenme kuramını benimseyen Dijital Akademi’nin özgün olarak planladığı ve uyguladığı öğrenmeye etki eden bireysel özelliklerin tespiti ve bireye özgün öğrenme stilleri ışığında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

Tam öğrenme ve yapay zekâ sistemi sayesinde binlerce eğitim içeriğini otomatik bir biçimde tasnifleyip konuyla ilgili öğrenilmesi gerekenler kullanıcı ile ilişkili yol haritasına saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Dijital içerikler ile istediğiniz konuyu dilediğiniz zaman herhangi bir sınırlama olmadan tekrar ederek çalışabilirsiniz. Çalışmalarınızdaki başarı durumunuzu ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

Kafanıza takılan bütün sorunlarınızın çözümüne, sistem koçluğu sayesinde koçunuzla yazışıp sohbet ederek ulaşabilirsiniz.

Kaygı, Depresyon, Panik atak, Sosyal Kaygı, Takıntı, Kişilik Bozukları, Travma, Fobi vb. durumlarda online terapi alabilirsiniz.

Güvenli internet kullanımının çocuklarımıza ve gençlerimize öğretilmesine katkı sağlamak, güvenli internet kullanımında çocuğumuza mahremiyet eğitimini öğretmek amacıyla eğitmenlerimiz uygulamalı eğitimler vermektedir.

Türkiye’nin aydınlık yüzünün temsilcileri olan çocuk ve gençlerimizi, güvenli internet kullanımı hakkında bilinçlendirerek, Türkiye’de güvenli internet kullanımının yayılmasını sağlamak “Hem ihtiyacımızı giderecek hem de bizim için sakıncalı bir durum oluşturmadan nasıl internet kullanmamız gerektiğini öğrenmeliyiz”

KAPAT